Вакансії
Головна Вакансії Про нас Контакти
Вакансії
Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу КЗ “Палац культури” Житомирської міської ради
Згідно із положенням ст.21 Закону України «Про культуру» формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладів культури здійснюється на конкурсній основі; відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури.
КЗ “Палац культури” Житомирської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад артистичного персоналу:
Згідно із положенням ст.21 Закону України «Про культуру» формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладів культури здійснюється на конкурсній основі; відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури.
•   1. Артист естрадно-духового оркестру вищої категорії (труба - 0,5 ставки);
•   2. Артист естрадно-духового оркестру І категорії (труба І — 1 ставка);
•   3. Артист естрадно-духового оркестру ІІ категорії (клавіші — 1 ставка);
•   4. балетмейстер - 0,5 ставки.
Кваліфікаційні вимоги для претендентів:
Артист естрадно-духового оркестру вищої категорії (труба - 0,5 ставки)
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: Високий рівень техніки виконання, досконале володіння інструментом, добрі навички читання оркестрових партій з листа.
Квалiфiкацiйнi вимоги: Повна, базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст. Стаж роботи за професією артиста духового оркестру І категорії не менше 3 років.
Артист естрадно-духового оркестру І категорії (труба І — 1 ставка)
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: Високий рівень техніки виконання, досконале володіння інструментом, добрі навички читання оркестрових партій з листа.
Квалiфiкацiйнi вимоги: - Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістер, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста духового оркестру II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.
Артист естрадно-духового оркестру ІІ категорії (клавіші )
Квалiфiкацiйнi вимоги: Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) - без вимог до стажу роботи.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: Добрі музичні здібності; необхідна професійна підготовка для виконання оркестрових партій; володіння навичками оркестрового виконання.
Балетмейстер (0,5 ставки)
Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр); для спеціаліста — без вимог до стажу роботи; бакалавра — підвищення кваліфікації та без вимог до стажу роботи.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: Основи організації і методи здійснення творчого процесу; основи виконавської майстерності; досвід роботи аналогічних колективів; повинен знати класичну, сучасну та народну хореографію.
Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі:
- заява про участь у конкурсі у довільній формі.
До заяви додаються такі документи:
•   1. Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою.
•   2. Копію документа, що посвідчує особу (паспорт);
•   3. Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера
•   4. Автобіографія
•   5. Копія військового квитка (для військовослужбовців або військово-зобов’язаних).
•   6. Копію трудової книжки (за наявності);
•   7. Копію документа про освіту за відповідною спеціальністю
•   8. Фотокартку розміром 4 х 6 см 3 штуки;
•   9. Додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, (копії документів про підвищення кваліфікації, характеристики, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, виконаних номерів, нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях -записи тощо).
Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з Комунальним закладом “Палац культури” та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.
Кінцевий строк прийняття заяв про участь у конкурсі та інших необхідних документів - до "24" квітня 2019 року включно.
Дата і місце проведення конкурсу: "25" квітня 2019 року, КЗ “Палац культури” Житомирської міської ради : 10008, м. Житомир, вул. С. Ріхтера 12/5 каб.5
Конкурс проводиться в один день у два етапи:
–перший етап– розгляд документів, поданих претендентами: "25" квітня 2019 року о 10:00 за адресою: 10008, м. Житомир, вул. С. Ріхтера 12/5. каб. 5 КЗ “Палац культури” Житомирської міської ради;
–другий етап – ознайомлення з професійними даними учасника конкурсу та співбесіда : "25" квітня 2019 року , о 13:00 за адресою: 10008, м. Житомир, вул. С. Ріхтера 12/5. каб. 5 КЗ “Палац культури” Житомирської міської ради; Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.
Для довідок: тел.: (приймальня), 47-22-61 (Інспектор з кадрів), електронна адреса:
Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів. Переможців конкурсу ЗМТТ житлом не забезпечує.
Документи від претендентів приймаються за адресою: м. Житомир, вул. С. Ріхтера 12/5 телефон для довідок: 47-22-61 електронна пошта: dvoreckultury@ukr.net